SZÜKSÉGÜNK VAN A FÁKRA – DE A FÁKNAK IS MIRÁNK!
Egyedülálló összefogással a 10 millió Fa Alapítvány, Budapest Főváros Önkormányzata a BKM Főkert Divíziója és a beeco startup Önkéntes Vízadás programot indítottak a fővárosi fák öntözésére és életben tartására a lakosság aktív bevonásával.

Számtalan olyan fa várja azonban a vizet, ahová a lakosság nem tud vagy csak nehezen tud vizet juttatni, a jelenlegi locsolóautó kapacitások pedig már nem bírják a versenyt a klímaváltozással.
A 10 millió Fa közösség 2025 nyarára azt vállalta, hogy a saját ültetésein túl legalább 400 fához fog vizet juttatni hetente a locsolóautójukkal.

Ha teheted kérlek segíts, hogy a nehezen elérhető fák is vízhez jussanak ezen a meleg nyáron!
4.000 Ft-ból 5 alkalommal, 12.000 Ft-ból már egész nyáron el tud látni egy fát vízzel a locsolóautó.
Rendszeres utalás esetén a fák öntözése mellett hosszú távon és kiszámítható törődést biztosítasz a fák számára!

Ne maradj le a hírekről és további projektekről. Iratkozz fel itt:
https://actionnetwork.org/forms/onkentes-vizadas
Töltsd le a beeco játékos interaktív térképes mobil alkalmazást, keress és öntözz szomjas fákat Budapesten. https://www.beeco.hu/hu/onkentes-vizadas
Gyere el vasárnaponként a Locsolakomákra, ahol közösen, zene, étel-ital és beszélgetés mellett öntözünk sok-sok fák.