
Régi álmunk valósulhatna meg ha lenne egy
árnyas cseresznyefa-sor a Kisharsány és Nagyharsány közötti bicikli út mentén.
Abban bízunk, hogy a
Nemzeti Faültetés Napja - 2026
országos faültetési akciónaphoz csatlakozva végre elkezdhetjük beültetni az utat.

Szálljatok be ti is, hogy minél hamarabb szárba szökkenhessen a terv és virágba boruljanak a cseresznyefák.
Legalább 500 000 Ft-ot szeretnénk összegyűjteni, de minél többen csatlakoztok annál több fát fogunk ültetni.
