Egy nagyon kedves óbudai lakos kereste meg a 10 millió Fa Alapítványt azzal a kívánsággal, hogy ő a Föld napján szeretne a Föld utcában fát ültetni.
Egyértelműen támogatjuk az ötletet, sőt, ki is egészítenénk az ültetést a környező utcák fasoraiban elpusztult fák pótlásával. 20 db fa ültetésének engedélyezését indítottuk el a Föld utca, Zápor utca, Kiscelli utca területen - szívemnek egy nagyon kedves környéken, hiszen itt sétálok nap mint nap, mikor fiaimat viszem az iskolába.
10 millió Fa nagykövetként szeretnék én is hozzájárulni a faültetés megvalósulásához!
Idén nem kérek szülinapra csokit, könyvet, koncertjegyet... Ha szeretnél kedveskedni nekem, ajándékul azt kérem, segíts elérni a célomat, azaz 2 db fa ültetésének költségeinek összegyűjtését.
Ígérem, szemmel tartom majd a két fácskát! 


Ha megteheted, kérlek szállj be Te is, akár csak a kedvencem, egy jó pumpkin spice latte árával és
járulj hozzá Budapest további zöldítéséhez!


Köszönöm! 
Petra