logo
Együtt a XIII. kerületért

EGYÜTT A XIII. KERÜLETÉRT – TE IS TEHETSZ ÉRTE!

A XIII. kerület szívében, Angyalföld közepén az Ady Endre Gimnázium diákönkormányzata nagy vállalkozásba fogott. Nyárutón és őszelőn azt a kérdést tettük fel magunknak: mit tehetünk azért, hogy elviselhető(bb) legyen a hőség, kevesebb a természeti katasztrófa, élhetőbb a környezet.

Bár a világot nem tudjuk megváltani, de képesek vagyunk egy kicsi pontját megváltoztatni. Egy nagyobb projekt részeként – összefogva a 10 millió Fa szervezettel - először is Miyawaki-erdőt szeretnénk telepíteni az iskola udvarára. Egy olyan zöldterületet hoznánk létre, mely egyszerre hűsít, tisztítja a levegőt, szebbé teszi a területet és egyben egy első állomása lehetne annak, hogy a kerület több pontján ültessünk, szépítsünk, alakítsuk a jelent és a jövőt. Bár a fiataloknak és idősebbeknek is nagy az elszántsága, mindez nem elég, ezért kérünk, hogy tégy érte, amennyit tudsz! A XIII. kerület ifjú polgárai köszönnek minden hozzájárulás, ami segít, hogy valóra válhasson ez az álom!

Legyél Te is erdőalapító, mert igen, Te is tehetsz érte!

Ha nem tudod, hogy mi fán terem a Miyawaki itt elolvashatod.

Legyen Neked is fád az Angyalföldi Miyawakiban!

Összeg

Ft

Beszállok!