Ezért a 10 millió Fa Alapítvány a Budapest Főváros Önkormányzatával, a BKM Főkert Divíziójával és a beeco applikáció fejlesztőivel együttműködve kampányt indít a fővárosi fák öntözésére és megmentésére – a lakosság aktív bevonásával.
SZÜKSÉGÜNK VAN A FÁKRA – DE A FÁKNAK IS MIRÁNK.

Hozzájárulhatsz a locsoláshoz Tombola vagy póló vásárlással.