logo
Faültetés a Kölcsey Gimiben!

1 nagy és a 8 kicsit fát szeretnénk ültetni, február 28-án a Nemzeti Faültetés Napja alkalmából a Kölcsey Ferenc Gimnázium udvarán.

Ha addig össze tudjuk gyűjteni rá az anyagi fedezetet.

Ehhez szeretnénk a segítségeteket kérni. 86.000,- Ft-ot kell gyűjteni ahhoz, hogy ki tudjuk fizetni az ültetés költségeit.

Ha 43 ember ad bele fejenként 2 ezer forintot, az elég is. (Vagy 21 és fél ember fejenként 4 ezer forintot, vagy valami ilyesmi.)

letöltés.jpg

A 10 millió Fa Alapítvány kezdeményezésére máris több száz szervezet, önkormányzat cég és megannyi híres ember csatlakozott!

Hiszünk abban, hogy Magyarországnak is szüksége van olyan alkalomra, amely fölráz és átélhető megoldást kínál a klímaválság kezelésére. Ezért indítottuk útjára a Nemzeti Faültetés Napja kezdeményezést.

NFN_arculat_elemek-31_60.png

Kiskövetes kampány 2025  űrlap másolata.png

Szálljatok be! Ültessünk jövőt!

Összeg

Ft

Beszállok!