Azért lettem Nemzeti Faültetés Napja Kiskövet, hogy minél több fára gyűljön össze pénz az akciónapon!
A kecskeméti Guba park sportpályái körül szeretnék árnyékos, ligetes foltokat telepíteni, ahol kifújhatják magukat a fiatalok!
Hiszünk abban, hogy Magyarországnak is szüksége van olyan alkalomra, amely fölráz és átélhető megoldást kínál a klímaválság kezelésére. Ezért indítottuk útjára a Nemzeti Faültetés Napja kezdeményezést.
Máris több száz szervezet és cég és megannyi híres ember csatlakozott a felhívásunk nyomán!
Szálljatok be Ti is több fa ültetésébe a kecskeméti Guba Parkban!