A Green Lakópark közössége és a 10 millió Fa kecskeméti csoportja, a Zöldítő Civil Társaság Miyawaki minierdőt ültet közösen a második Nemzeti Faültetés Napja alkalmából.
Szeretnénk egy nagy parkot játszótérrel és egy A 100m2-es Miyawaki erdővel kialakítani március elején. A kiserdő felfogná a port, hűtené, szebbé és egészségesebbé tenné a környezetet.
Boldoggá tenné a közösséget, ha sikerülne a hozzájárulásotokkal, együttműködésetekkel megvalósítani az álmunkat/ tervünket!
A gondozást a lakópark vállalja és különböző formában a megvalósításhoz szükséges forrás egy része már összegyűlt.
Még 1,5 millió Ft-ot szeretnénk összegyűjteni, hogy meglegyen a 100 m2-es Miyawaki.
Gyerekeinket környezettudatosan neveljük, ezért mindegyikük kap majd egy fácskát és a fenntartást is közösen végezzük velük.
Ha Te is beszállsz jelképesen neked is lesz egy növekvő csemetéd Kecskemét harmadik Miyawaki minierdejében!
- 25.000 Ft hozzájárulás szükséges egy fa ültetéséhez ebben a minierdőben,
- 5.000 Ft pedig egy cserje ültetéshez vagy
- 2.000 Ft-tal vagy más szabadon választott összeggel szállj be a kis erdőfolt 3 éves locsolásába, gondozásába.
Szállj be te is!
