Úgy alakul, hogy a születésnapom és a Nemzeti Faültetés Napja nagyon közel esik egymáshoz.
Történetesen csak az akciónap után, a szülinapomon fogom tudni kialudni magamat 😊.
Nem lesz módom hát ajándékokat bontogatni.
Ezért elhatároztam, hogy egyszerre leszek NFN Kiskövet és rendezek szülinapi kihívás-gyűjtést.
Abban a kiváltságos helyzetben vagyok, hogy az első ajándékomat máris megkaptam a gyermekemtől, amivel elég magasra tette a lécet. 😊
Ezen felbuzdulva szüli-hónapot szeretnék. De hogy ne kelljen az ajándékon törni a fejeteket, fákat kérek a szülinapomra.
A Nemzeti Faültetés Napjára nagyon sok helyszín jelentkezett, ahol szükség is, lelkesedés is van, meg elvállalnák, hogy gondozzák a fákat, épp csak a fák hiányoznak hozzá 😊.
Ezek közül választottam ki egyet, Kecelt, ahol rögtön 3 óvodába-bölcsödébe is lehet hűsítő árnyékot juttatni.
Ha túltolnátok még közterületre is kerülnének ki fák 😊
A három intézményben 15 fa elültetésére volna lehetőség.
30.000 Ft-ot gyűjtenék egy fára, azaz összesen 450.000 Ft-ot.
De a legszebb ajándék az volna ha napi 1 fát kapnék ajándékba és akkor 3+1 ültetést valósítanának meg a Keceliek!
Megérdemlek egy ekkora ajándékot? A keceli gyerekek biztosan megérdemlik ezeknek a fáknak az árnyékát.
Legyetek ti is Kiskövetek! Segítsetek gyűjteni hogy még több ilyen projekt valósuljon meg.
Szálljatok be Ti is!
Legyen több árnyék a keceli kicsiknek!
A 10 millió Fa Alapítvány kezdeményezésére máris több száz szervezet, önkormányzat cég és megannyi híres ember csatlakozott!
Hiszünk abban, hogy Magyarországnak is szüksége van olyan alkalomra, amely fölráz és átélhető megoldást kínál a klímaválság kezelésére. Ezért indítottuk útjára a Nemzeti Faültetés Napja kezdeményezést.