Keszthely és a Balaton partja bővelkedik a nagy lombkoronájú fákban. Sajnos számosat ki kell vágni, mert kiszáradtak, elkorhadtak.
A város civil vezetése és a Vártak egyesület célja, hogy a part visszanyerje a századfordulóra jellemző gyönyörű ligetes jellegét. Ehhez kérünk segítséget és támogatást!
Szálljatok be Ti is! Legyen több árnyék és frissebb tisztább levegő!
A 10 millió Fa Alapítvány kezdeményezésére máris több száz szervezet, önkormányzat cég és megannyi híres ember csatlakozott!
Hiszünk abban, hogy Magyarországnak is szüksége van olyan alkalomra, amely fölráz és átélhető megoldást kínál a klímaválság kezelésére. Ezért indítottuk útjára a Nemzeti Faültetés Napja kezdeményezést.