logo
Legyen több fa a Jurisics Miklós iskola udvarán!

Legyen több fa a Jurisics Miklós Utcai Általános Iskola udvarán!

Szállj be te is, hogy még több árnyék legyen a Jurisics Miklós utcai

iskola udvarán!

A 10 millió Fa Pécsi szervezete és iskolánk közös faültetési programot indít!

Ha elegendő pénz gyűlik össze, 2024 szeptemberében elültetünk 8-10 fát az

udvaron.

Iskolánkban az ÖKO-szemlélet és a fenntarthatóság erősítése több módon

megvalósul: 

1. Magaságyások telepítésével, mintegy iskolakert kialakításával tettük

lehetővé diákjaink számára, hogy az ültetéstől, egészen a betakarításig

megfigyelhessék, gondozhassák kedvenc zöldségeiket.

2. 2021 óta működik iskolánkban a használt sütőolaj gyűjtése, mely a szülőket

is bevonja a felelős példamutatásba.

3. 2020 óta folyamatosan újítjuk iskolánk nagy udvarán lévő egyre idősödő

faállományát.

Az fák pótlása és a fiatal fák gondozása hozzájárulhat a gyermekek

környezeti neveléséhez is.

A közös ültetésbe tervezzük bevonni a diákokat és a szülőket egyaránt.

A legkisebb összeg is közelebb vihet a megvalósításhoz.

1 fa ültetéséhet 30.000 Ft-ra van szükség.

Ha több pénz gyűlik össze több fát ültetünk.

Ha inkább utalnál:

10 millió Fa Alapítvány

Magnet Bank 16200106-11648804

SWIFT: HBWEHUHB

IBAN: HU02 1620 0106 1164 8804 0000 0000

A közlemény rovatba írd be:

Jurisics Pécs

Szállj be te is az ültetésbe!

Szállj be te is az ültetésbe!

Összeg

Ft

Szeretnék beleadni