Legyen árnyasabb a József Attila lakótelep Budafokon!
Azért lettem Nemzeti Faültetés Napja kiskövet, hogy minél több fára gyűljön össze pénz az akciónapon.
És persze azért is mert ennek az összetartó kerületi csapatnak a tagjaként nagyon bizakodó vagyok, hogy összejön a pénz is és a fák is szép nagyra nőnek.
Szálljatok be Ti is!
Ültessünk Budafokon a József Attila kísérleti lakótelepen!
18 fára kaptunk engedélyt, aminek egy részére (10 fára) már van forrásunk a Napelem22 jóvoltából.
Az ültetést a Nemzeti Faültetés Napján, március 1-ére tervezzük!
A 10 millió Fa Alapítvány kezdeményezésére máris több száz szervezet, önkormányzat cég és megannyi híres ember csatlakozott!
Hiszünk abban, hogy Magyarországnak is szüksége van olyan alkalomra, amely fölráz és átélhető megoldást kínál a klímaválság kezelésére. Ezért indítottuk útjára a Nemzeti Faültetés Napja kezdeményezést.
Adjatok bele, akár egy kis összeget is, hogy több árnyék legyen Budafokon!