Faültetés Nagyköveteként azt szeretném elérni, Faültetési Nagykövetként azt szeretném elérni, hogy minél több klímarezisztens, ugyanakkor őshonos fát ültethessünk közösen az Eötvös Loránd Tudományegyetem campuskertjeiben, kollégiumaiban, egységeiben.
További célom, hogy a már régóta meglévő és nemrégiben elültetett meglévő fákat, növényeket is segítsük a klímaváltozással járó kihívásokban mulcsolással, vízmegtartási technikák kibővítésével.
Szálljatok be Ti is! Segítsetek összegyűjteni az 500.000 Ft-os vállalásom! Pár ezer forint hozzájárulás is közelebb visz a fásítás és a klímaadaptáció sikeréhez és a fenntarthatóbb, biodiverzebb egyetemhez.