Azért lettem Nemzeti Faültetés Napja Kiskövet, hogy minél több fára gyűljön össze pénz az akciónapon!
Célom, hogy az újbudai Bárdos Lajos Általános Iskola árnyasabb, zöldebb legyen 5 új fa ültetésével.Az iskola fái mára elöregedtek és balesetveszélyessé váltak. Pótlásuk a gyerekek egészségének megőrzése érdekében nagyon fontos lenne.
Ültetési helyszínből és ültető kézből szerencsére nincs hiány, 500-nál több helyszínen több ezer ember kész ültetni 2025. március 1-jén!
Hiszünk abban, hogy Magyarországnak is szüksége van olyan alkalomra, amely fölráz és átélhető megoldást kínál a klímaválság kezelésére. Ezért indítottuk útjára a Nemzeti Faültetés Napja kezdeményezést.
Máris több száz szervezet és cég és megannyi híres ember csatlakozott a felhívásunk nyomán!
Szálljatok be Ti is 5 fa ültetésébe a Bárdos Lajos Általános Iskolában!