MINDEN CSEPP SZÁMÍT, TESÓ!
A vállalásom: legalább 300.000 Ft-ot összedobok, hogy a budapesti fiatal fák kapjanak vizet és ne pusztuljanak ki a nagy aszályban.

Szóval kedves barátaim, haverok, spanok: csapjatok bele a gyűjtésbe, dobjátok össze, ami belefér, hogy minél több fa túlélje ezt a száraz időszakot a fővárosban.
A lóvéból a 10 millió Fa Alapítvány tolja a locsolóautót, és viszi ki a friss vizet a fáknak. Mert most tényleg gáz van: a talaj teteje teljesen kiszáradt, nincs meg a cucc, ami kellene az élethez.
Segítsünk együtt, mert minden csepp életet jelent! 💦🔥

4.000 Ft hozzájárulással egy fa ötször kap vizet.
12.000 Ft egy fa egész nyári locsolását fedezi.
Vagy válassz bármilyen összeget, tényleg minden csepp számít!
Ha teheted válaszd a rendszeres utalást, ez biztosítja, hogy hosszú távon kiszámíthatóan lehessen gondoskodni a fákról.

ÖNKÉNTES VÍZADÁS KAMPÁNY
Egyedülálló összefogással a 10 millió Fa Alapítvány, Budapest Főváros Önkormányzata a BKM Főkert Divíziója és a beeco applikáció fejlesztői 2025 júniusában Önkéntes Vízadás programot indítottak a fővárosi fák öntözésére és életben tartására a lakosság aktív bevonásával.
https://www.beeco.hu/hu/onkentes-vizadas
Legyél te is Önkéntes Vízadó követ, iratkozz fel és egy-két napon belül kapsz egy ilyen személyre szabott gyűjtőoldalt.