Azt tartja a mondás hogy az emberi szervezet 7 évente megújul.
Sok sok szempontból ez a születésnap a 10 millió Fások számára is "Restart".
Új országra ébredünk, ahol pl. újra van minisztériuma a környezetvédelemnek.
Jó lenne veletek együtt ünnepelni!
Töltsük el együtt a nyár két szép napját és estéjét a Szent György-hegy oldalában oldott, baráti környezetben alkotó beszélgetésekkel, koncertekkel, irodalmi és filozófiai pódium programokkal.

A 10 millió Fás barátainknak, képviselőknek, csoporttagoknak egyéb segítőknek a 14 990 Ft-os ár helyett kedvezményesen 990 Ft-ért biztosítunk jegyet, gyerekeknek 12 év alatt ingyenes.
Erre egyrészt a regisztráció miatt, másrészt, amiatt van szükség, mert az elmúlt években a szervezetet is sújtja a gazdasági válság és ezért az esemény megvalósításához szükségünk van erre a tehermegosztásra.
Ha belefér a keretbe, megköszönjük, ha nagyobb összeggel járultok hozzá.