SZÁLLJATOK BE TI IS A 2026-os NEMZETI FAÜLTETÉS NAPJA KÖLTSÉGEIBE!
Azért lettem Nemzeti Faültetés Napja Kiskövet, hogy minél több csemetére gyűljön össze pénz az ország eddigi legnagyobb „Óriás minierdejébe”!
Hiszünk abban, hogy Magyarországnak is szüksége van olyan alkalomra, amely fölráz és átélhető megoldást kínál a klímaválság kezelésére. Ezért indítottuk útjára a Nemzeti Faültetés Napja kezdeményezést. 2025-ben Közel 100.000 fát sikerült ültetni, közel 300 helyen 300 közösség és 30 híres ember és közel 13.000 önkéntes részvételével. Szeretnénk emelni a tétet 2026-ban.
Segítsetek összegyűjteni a vállalt összeget!
És jelentkezzetek Ti is Kiskövetnek ezen afelületen!