Spitzer Gyöngyi Soma NAGYKÖVET
SZÁLLJATOK BE TI IS A 2026-os NEMZETI FAÜLTETÉS NAPJA KÖLTSÉGEIBE!
Azért lettem Nemzeti Faültetés Napja Nagykövet, hogy minél több árnyat adó fára gyűljön össze pénz az akciónapon!

A fákat épp olyan tudatlanul, lélektelenül vágják le, mint a vágóállatokat. Mintha egyiknek sem lenne lelke, mintha minden következmény nélkül eltüntethető tárgyak lennének, és nem a fa-testvéreink.
Idén március elsején lesz a Nemzeti Faültetés Napja, ahol én is ott leszek, és ezért egy szertartás keretében nyilvánosan fogok bocsánatot kérni a Fáktól és az Anyaföldtől, illetve ültetek fát.
Ha fontos neked is a környezetvédelem, ha szorongsz a klíma miatt, gyere el a Nemzeti Faültetés Napjára.
Hozd az osztálytársaidat, a foci csapatodat, szakkörödet, kollégáidat, az énekkarod tagjait és ültessetek velünk fát március 1-jén. Nem csak budapesti helyszíneink vannak, mehetsz az ország nyolc régiójába, akár arra a településre is, ahol felnőttél, ahová a gyökereid kötnek.


Segíts, hogy idén még nagyobbat szóljon!

És jelentkezz Ti is Kiskövetnek ezen a felületen!
Szálljatok be! Ültessünk jövőt!