logo
Támogasd a kezdeményezésünket és járulj hozzá a faültetési programunk sikeréhez!

A 10 millió Fa Alapítvány "Több fát az iskolákba!" programjával azon dolgozunk, hogy minél több iskola környezetét tegyük zöldebbé facsemeték ültetésével. Célunk, hogy a gyerekek már fiatalon megismerjék a természetet, és megtanulják értékelni annak védelmét.

A te részvételedre is szükség van e nemes cél eléréséhez!

E hozzájárulások teszik lehetővé a facsemeték beszerzését, az ültetések megszervezését és lebonyolítását.

Együtt tehetjük zöldebbé a jövő generációjának mindennapjait!

Adj bele Te is!

Összeg

Ft

Szeretnék beleadni