Azért lettem Nemzeti Faültetés Napja Kiskövet, hogy minél több fára gyűljön össze pénz az akciónapon!
Egy árnyat adó fát szeretnénk a batyki óvoda udvarára, a homokozó mellé, hogy a gyerekek védve legyenek a naptól, hosszabb időt tudjanak biztonságban a szabad levegőn tölteni.
Ültetési helyszínből és ültető kézből szerencsére nincs hiány, 500-nál több helyszínen több ezer ember kész ültetni 2025. március 1-jén!
Hiszünk abban, hogy Magyarországnak is szüksége van olyan alkalomra, amely fölráz és átélhető megoldást kínál a klímaválság kezelésére. Ezért indítottuk útjára a Nemzeti Faültetés Napja kezdeményezést.
Máris több száz szervezet és cég és megannyi híres ember csatlakozott a felhívásunk nyomán!
Szálljatok be Ti is a hogy árnyékosabb legyen a batyki Ovi!