Évek óta készülünk hogy Budakalászon is ültethessünk, végre a A Nemzeti Faültetés Napján ez megvalósulni látszik!
Önkormányzati területen velük együttműködve telepítünk árnyékot az Omszki-tó partjára parkfák formájában.
30 fára szeretnénk összegyűjteni a pénzt amihez várjuk cégek és magánemberek hozzájárulását is!
Szálljatok be Ti is! Legyen több árnyék és frissebb tisztább levegő!
A 10 millió Fa Alapítvány kezdeményezésére máris több száz szervezet, önkormányzat cég és megannyi híres ember csatlakozott!
Hiszünk abban, hogy Magyarországnak is szüksége van olyan alkalomra, amely fölráz és átélhető megoldást kínál a klímaválság kezelésére. Ezért indítottuk útjára a Nemzeti Faültetés Napja kezdeményezést.