
A Pécsbányai művelődési ház melletti gesztenyésben szeretnénk 20 új fát elültetni, 2025. november 22-én szombaton 10 órától, hogy megújítsuk és tovább gazdagítsuk ezt a közösségünk számára fontos, zöld területet. Az ültetést önkéntes munkában végezzük, de ahhoz, hogy a facsemeték biztonságban megerősödhessenek, kerítésre van szükség, amely megvédi őket a vadaktól, hogy ne rágják meg és ne pusztítsák el a friss hajtásokat.

Ezért indítjuk ezt az adománygyűjtést: a befolyt összeg teljes egészében a kerítés építésének költségeire fordítódik, ha több pénz folyik be akkor további fákat fogunk ültetni.
Minden hozzájárulás számít – legyen az 500 Ft vagy több. Ha most támogatod a kezdeményezést, te is részese leszel annak a közösségnek, amely aktívan tesz a tisztább levegőért, az árnyat adó fákért és egy élhetőbb jövőért.
Segíts, hogy a pécsbányai gesztenyésben elültetett 20 facsemete erős, védett és hosszú életű lehessen!
