A Nemzeti Faültetés Napján ültessünk fákat Kecelen az óvodákban és a bölcsődében!
Kecelen 3 óvoda és 1 bölcsőde kicsinyeinek szeretnénk árnyat adó fákat ültetni.
A három intézményben 15-50 fa elültetésére volna lehetőség, első körben a kisebbik számot célozzuk meg. Minél több pénz gyűlik össze annál több fát tudunk majd ültetni!
A keceli gyerekek biztosan megérdemlik ezeknek a fáknak az árnyékát.
Osszátok meg a gyűjtést a lehető legtöbb helyen. A legkisebb hozzájárulás is közelebb visz az ültetéshez.
A 10 millió Fa alapítvány főkoordinátora Hervai Franciska is indított egy személyes gyűjtést a szervezet követőtáborában a keceli fákra. Bízunk benne hogy az összefogás így még eredményesebb lesz.
Szálljatok be Ti is! Legyen több árnyék a keceli kicsiknek!
A 10 millió Fa Alapítvány kezdeményezésére máris több száz szervezet, önkormányzat cég és megannyi híres ember csatlakozott!
Hiszünk abban, hogy Magyarországnak is szüksége van olyan alkalomra, amely fölráz és átélhető megoldást kínál a klímaválság kezelésére. Ezért indítottuk útjára a Nemzeti Faültetés Napja kezdeményezést.