Ültessünk együtt minél több fát, hogy a kerület igazán zöld maradhasson! A 10 millió Fa Alapítvány a fákat 3 évig öntözi is, hiszen így van esélyük életben maradni. Mindehhez a Te hozzájárulásod is kell! Ültess velünk vagy támogasd a munkánkat a közös cél érdekében!
Szálljatok be Ti is! Legyen több árnyék Zuglóban!
A 10 millió Fa Alapítvány kezdeményezésére máris több száz szervezet, önkormányzat cég és megannyi híres ember csatlakozott!
Hiszünk abban, hogy Magyarországnak is szüksége van olyan alkalomra, amely fölráz és átélhető megoldást kínál a klímaválság kezelésére. Ezért indítottuk útjára a Nemzeti Faültetés Napja kezdeményezést.