ÁLLJ BE KÖZÉNK!
Ferencvárosban az elmúlt években a városlakókkal együtt már több, mint 400 fát ültettünk el! Idén minden eddiginél többen jelentkeztetek örökbefogadónak. Nem véletlenül zöld a városrészünk színe. Idén tavasszal közel 40 db fát fognak elültetni közterületeinken önkénteseink. Az anyagi lehetőségeink, melyekkel az Önkormányzat száll be a munkába idénre ezzel elfogyna. Ha most be tudnál szállni pár ezer forinttal, akkor további fákat tudnánk ültetni lakóházaink közé, parkjainkba, közterületeinkre. Legyél a csapatunk tagja és tarts velünk, hogy ültethessünk és éltethessünk.