Fürdőtelepülésünk egyik parkjában szeretnénk fákat ültetni, mivel árnyék hiányában kihasználatlan a terület. Továbbá fontosnak tartjuk kisvárosunk levegő tisztaságának megtartását, és becsüljük a fák további jószolgálatát, ökológiai értékét. Szeretnénk jó példával járni a következő generáció előtt!
Szálljatok be Ti is!
A 10 millió Fa Alapítvány kezdeményezésére máris több száz szervezet, önkormányzat cég és megannyi híres ember csatlakozott!
Hiszünk abban, hogy Magyarországnak is szüksége van olyan alkalomra, amely fölráz és átélhető megoldást kínál a klímaválság kezelésére. Ezért indítottuk útjára a Nemzeti Faültetés Napja kezdeményezést.