Aborcja to wolność, odzyskanie kontroli nad własnym ciałem i życiem. To niepodległość w praktyce.
Gdy państwo nas nie chroni, mamy tylko siebie na wzajem. Wspierajmy kobiety, które żyją w tym samym co my, opresyjnym państwie.
Niezależnie od tego co myślimy o aborcji, pewnego dnia możemy jej potrzebować.