Nowy Rok chcemy zacząć z czystą kartą. Trzy cykle wyborcze i zaangażowanie gigantycznych jak na nasze możliwości środków sprawiły, że wchodzimy w niego z trudną sytuacją finansową. Dlatego chcę Cię prosić ostatni raz w tym roku o zadeklarowanie regularnego wsparcia lub jednorazowe dorzucenie się do naszych działań, by zabezpieczyć funkcjonowanie Akcji w 2025 roku, nie tylko na wybory.
PS Pamiętaj, że do końca roku możesz dokonać odpisu podatkowego. Jeśli potrzebujesz zaświadczenia wyślij nam maila z tytułem ODPIS na adres [email protected].

Użyj naszego formularza lub wybierz klasyczny przelew na konto:
44 9011 0005 3030 0042 2000 0040
Prosimy o wpisanie w tytule przelewu: "darowizna na cele statutowe" oraz twojego adresu e-mail