Dzięki za wzięcie udziału w naszej ankiecie noworocznej. Teraz dużo lepiej rozumiemy motywacje naszego ruchu.
Już w styczniu wyślemy do Ciebie podsumowanie. A tymczasem zachęcamy Cię do wsparcia działań Akcji w nowym roku! Wielu zwycięstw w naszej walce na rzecz lepszego świata!
PS Pamiętaj, że do końca roku możesz dokonać odpisu podatkowego. Jeśli potrzebujesz zaświadczenia wyślij nam maila z tytułem ODPIS na adres [email protected].

Użyj naszego formularza lub wybierz klasyczny przelew na konto:
44 9011 0005 3030 0042 2000 0040
Prosimy o wpisanie w tytule przelewu: "darowizna na cele statutowe" oraz twojego adresu e-mail
Dorzuć cegiełkę do FUNDUSZU PREZYDENCKIEGO Akcji Demokracji.