Spotykamy się w sobotę, 22 marca, w godzinach 16:00-18:00 pod Kordegardą, naprzeciw Pałacu Prezydenckiego, by w tanecznych rytmach powiedzieć „Żegnaj!” Będzie to muzyczne pożegnanie, pełne przebojów o rozstaniach, nowym początku i podróży w nieznane (oby jak najdalej od polityki!)

10 lat prezydentury Andrzeja Dudy było czasem, który dla wielu oznaczał walkę o podstawowe prawa, praworządność i wolność. Był to okres, w którym miliony ludzi wyszły na ulice, by bronić Konstytucji i sprzeciwiać się decyzjom władzy. Mimo wszystko, w tych trudnościach powstała niesamowita wspólnota – ludzi zaangażowanych, gotowych do działania.
Teraz kiedy ta dekada dobiega końca, chcemy wspólnie zamknąć ten rozdział – z muzyką, symbolami i przekazem, który dotrze do jak najszerszej grupy osób. Chcemy pokazać, że to my decydujemy o przyszłości Polski i nie pozwolimy na powtórkę z przeszłości.
44 9011 0005 3030 0042 2000 0040
Prosimy o wpisanie w tytule przelewu: "darowizna na cele statutowe" oraz twojego adresu e-mail