logo
Disco pod Pałacem Prezydenckim! Żegnamy Dudę.

Żegnamy Andrzeja Dudę!

Przykro nam, że nie możesz uczestniczyć w wydarzeniu. Jednak Twoje wsparcie jest nieocenione. Dzięki niemu pożegnanie będzie miało odpowiedni rozmach.

Każda wpłata pozwoli nam zorganizować lepsze nagłośnienie, scenografię i promocję, tak aby przekaz dotarł do jak największej liczby osób.

Spotykamy się w sobotę, 22 marca, w godzinach 16:00-18:00 pod Kordegardą, naprzeciw Pałacu Prezydenckiego, by w tanecznych rytmach powiedzieć „Żegnaj!” Będzie to muzyczne pożegnanie, pełne przebojów o rozstaniach, nowym początku i podróży w nieznane (oby jak najdalej od polityki!)

POŻEGNANIE (4).png

Dlaczego to robimy?

10 lat prezydentury Andrzeja Dudy było czasem, który dla wielu oznaczał walkę o podstawowe prawa, praworządność i wolność. Był to okres, w którym miliony ludzi wyszły na ulice, by bronić Konstytucji i sprzeciwiać się decyzjom władzy. Mimo wszystko, w tych trudnościach powstała niesamowita wspólnota – ludzi zaangażowanych, gotowych do działania.

Teraz kiedy ta dekada dobiega końca, chcemy wspólnie zamknąć ten rozdział – z muzyką, symbolami i przekazem, który dotrze do jak najszerszej grupy osób. Chcemy pokazać, że to my decydujemy o przyszłości Polski i nie pozwolimy na powtórkę z przeszłości.

Dorzuć się do organizacji wydarzenia!

Użyj naszego formularza lub wybierz klasyczny przelew na konto:

44 9011 0005 3030 0042 2000 0040

Prosimy o wpisanie w tytule przelewu: "darowizna na cele statutowe" oraz twojego adresu e-mail

Dorzuć się do organizacji pożegnania Dudy.

Kwota

Typ płatności