logo
Zobacz relację z kongresu Kobiety dla Klimatu

Za nami pierwszy w historii kongres Kobiety dla Klimatu, który odbył się w minioną sobotę. Było wspaniale! W wydarzeniu udział wzięło około 200 uczestniczek! Dzięki Twojemu zaangażowaniu i wsparciu oraz dziesiątek takich osób jak Ty, wydarzenie można było oglądać też online przez cały czas trwania. Nagranie czeka już na Ciebie w naszych mediach społecznościowych. Zachęcam Cię do obejrzenia rozmów przeprowadzonych z gościniami i wysłuchania koncertu.

Dziękujemy Ci za wspólne działania. Bez Ciebie nie byłyby one możliwe.

Możesz wesprzeć akcję poprzez formularz po prawej stronie lub przelać środki na nasze konto.

Użyj naszego formularza lub wybierz klasyczny przelew na konto:

44 9011 0005 3030 0042 2000 0040

Prosimy o wpisanie w tytule przelewu: "darowizna na cele statutowe" oraz twojego adresu e-mail

Dorzucę się

Kwota

Typ płatności