Mentett kutyáink ellátása, orvosi kezelése, rehabilitálása mind-mind hatalmas költséggel jár. Mi minden nap 24 órában az ő jóllétükért dolgozunk.
Legyél Te is egyesületünk támogatója, hiszen az adományok nélkülözhetetlenek a fennmaradásunkhoz.
Rendszeres támogatásod megalapozza védenceink számára a kiszámítható, biztos jövőt, mi pedig kevesebb fejfájással ébredünk reggelente.
Köszönjük, hálásak vagyunk!
"Állat és Ember” Állatvédő Egyesület 