Az etyeki menhelyen elsősorban bántalmazott, rossz körülmények között tartott, sorsukra hagyott kutyák mentésével foglalkozunk. A menhely működését az adó 1% felajánlásokból, valamint adományokból finanszírozzuk.
A menhely az év minden napján látogatható, örömmel fogadunk minden érdeklődőt. Ugyanilyen fontosnak tartjuk, hogy az adománygyűjtés is transzparens legyen, ezért is hoztuk létre ezt a kampányt a 2026-os évre - szeretnénk, ha ti is látnátok, hol tartunk a kitűzött céljaink elérésében. Ha egyszeri támogatással tudtok hozzájárulni a működésünkhöz, az is nagyon nagy segítség a számunkra, a rendszeres támogatások pedig lehetővé teszik, hogy ne csak hétről-hétre, hanem hosszabb távra is tervezhessünk.
Minden segítség számít, legyen az akár egy jelképes összeg is. Ha tehetitek, kérjük, támogassátok munkákat egyszeri vagy rendszeres pénzbeli adománnyal.