Do:łącz i wesprzyj moje działania! Pomóż mi walczyć z nienawiścią!

Nazywam się Bart Staszewski, jestem aktywistą LGBT+. Każdego dnia obserwuje falę nienawiści uderzającą w niczemu winne osoby takie jak ja, czy Ty. Aby systemowo walczyć z homofobiczną nienawiścią założyłem fundację Basta, która monitoruje radio i telewizje pod kątem homofobii i transfobii.

Trwa kampania wyborcza. Prawo i Sprawiedliwość wydaje ogromne sumy pieniędzy na szerzenie nienawiści w ostatnich tygodniach przed 15 października. Co więcej, wykorzystują instytucje państwowe do promowania jej.

Nasze komunikaty i fakty zwalczające kłamstwa i nienawiść PiS powinny być obecne w jak największej liczbie miejsc. Ale nie dam rady zrobić tego sam. 

Aby pokazać ludziom, że istnieje szansa na zmianę naszej przyszłości, potrzebuję kogoś kto mnie w tym wesprze. Dlatego zacząłem szukać osoby, która pomogłaby mi dotrzeć do jak największej liczby osób i trafiłem na Bartka, profesjonalnego scenarzystę - który pomoże stworzyć nam spoty zachęcające do pójścia do wyboru… I tu pojawia się problem: Fundacja Basta nie ma budżetu aby stworzyć taką kampanię - a czas tyka. TYLKO Dzięki Twojemu wkładowi będę mógł zatrudnić Bartka i dotrzeć do setek tysięcy nowych osób.

Wierzę, że brak przyzwolenia na przemoc jest konieczny w celu zapewnienia nam bezpieczeństwa!

Dołączysz do nas i wesprzesz nasze działania?

Pozwól mi dalej walczyć z nienawiścią w polskich mediach!

Kwota

Wybierz rodzaj wpłaty

E-mail

Polityka prywatności

Metoda płatności

Szczegóły płatności