logo
20 TYSIĘCY NA FEMINOTEKĘ!

newsletter (800 x 300 px) (33).png

Feminoteka, która od 20 lat wspiera kobiety po doświadczeniu przemocy, dostała pismo od Marcina Kąckiego wzywające do wpłacenia 20 000 pln na rzecz Stowarzyszenia Demagog.

Powodem wezwania jest publikacja, w której opisujemy metody manipulacji stosowane przez sprawców przemocy. Zdaniem Marcina Kąckiego ten post narusza jego cześć, dobrę imię i godnosć. Najwyraźniej się w nim rozpoznał...

Nie martwcie się, nie zamierzamy reagować na to wezwanie, o czym poinformowała już jego pełnomocników nasza radczyni prawna.

Zachęcamy Cię do wpłaty na pomoc kobietom, które na swojej drodze spotykają przemocowców! W mailu potwierdzającym płatność dostaniesz link do wspomnianej publikacji.

Wybierz wysokość wpłaty

PLN