logo
Test - Olek biegnie dla Polek

Cześć, tu Olek z Here We Go Again!

28 września pobiegnę w Maratonie Warszawskim dla Feminoteki, bo każda kobieta zasługuje na to, aby czuć się bezpieczna, silna i wysłuchana.

Jako tata dwóch córek chcę, aby dorastały w świecie, w którym kobiety mogą iść przez życie z podniesioną głową, spełniać swoje marzenia i wiedzieć, że ich głos ma znaczenie. Wsparcie Feminoteki to mój mały sposób, aby pomóc w budowaniu takiej przyszłości.

Feminoteka wzmacnia kobiety, które doświadczyły przemocy i napaści seksualnych. Zapewnia niezwykle ważne wsparcie: od pomocy prawnej i psychologicznej po edukację i rzecznictwo. Daje kobietom siłę do leczenia ran, narzędzia do walki o swoje prawa i pewność, by odzyskać swoją moc.

Wspierając mój bieg, nie tylko pomagasz mi pokonać 42 km w Warszawie. Pomagasz kobietom stanąć na nogi. Pomagasz budować świat, w którym godność, bezpieczeństwo i równość nie są przywilejem są gwarancją.

Każda darowizna, bez względu na wielkość, ma ogromne znaczenie. Razem, krok po kroku, możemy pomóc kobietom stanąć jeszcze silniej.

Chcę zrobić wszystko, żeby przebiec maraton – choć nie mogę tego zagwarantować. Feminoteka natomiast może zagwarantować jedno: każda złotówka, którą przekażesz, trafi na wsparcie psychologiczne, prawne i socjalne dla kobiet, które doświadczyły przemocy. Każda wpłata ma ogromne znaczenie – każde 100 zł to jedna interwencyjna konsultacja z kobietą w kryzysie.

Czy wesprzesz mój bieg w Maratonie Warszawskim 28 września i staniesz razem z Feminoteką?

Wspieram Feminotekę!

Kwoty

PLN

Rodzaj wpłaty