Nie odpuszczamy!
Rząd PiS zwalczał nas jawnie i bez skrupułów. Nie zdołali nas zastraszyć - zmotywowali nas wtedy do działania, a teraz do rozliczania ich i stawania po dobrej stronie mocy, kiedy dalej próbują niszczyć nasze Państwo, pod rękę ze swoim prezydentem.
Wesprzyj nas - roboty mamy mnóstwo, bo nic nie dzieje się samo. Wesprzyj nas, bo nasza presja działa i ma sens.