1000 szövetségest keresek, hogy az új rendszerben is erőt adhassak azoknak, akiknek nincs hangjuk!

Légy a szövetségesem, támogasd havi 5000 forinttal, hogy folytathassuk a közös munkát!

Ezért kellenek szövetségesek:

500 szövetségessel már tovább tudom folytatni a munkám, és van elég erő ahhoz, hogy a választások után is tovább tudjam vinni a végrehajtás és a gyermekvédelem ügyét!

700 szövetségessel napi youtube videókkal és rendszeres közösségi média tartalmakkal tudom képviselni a baloldali értékeket és témákat.

👉️ 900 szövetségessel már egy kisebb csapattal tudom számon kérni a hatalmat. Bármilyen kormány is lesz, mi felderítjük az ügyeket és hangot adunk azoknak, akiket a hatalom nem képvisel.

👉️ 1000 szövetségessel közösen egy olyan szervezet alapjait tudjuk lerakni, amely képes mozdulni, ha mozdulni kell. Kampányokat tudunk lebonyolítani, ha kell, tüntetést szervezni. 

👉️ 1100 szövetségessel segíteni tudunk azoknak a baloldali, zöld, vagy szociálliberális közösségeknek és helyi képviselőknek, amelyek most támogatás nélkül maradnak. Képzésekkel, kommunikációs támogatással, jó gyakorlatok megosztásával létre tudunk hozni egy hálózatot, amelyben meg tudjuk erősíteni az értékeinket.

👉️ 1300 szövetségessel elindítunk egy programot, amely a mi értékrendünket valló kezdő tartalomgyártókat támogat majd, hogy minél több emberhez eljusson a hangjuk, és hogy ők is segítsék az olyan témák felhangosítását, mint a végrehajtás vagy a gyermekvédelem, hogy azok hangja is minél erősebb legyenek, akik magukért nem tudnak szólni!

👉️ 1500 szövetséges kell ahhoz, hogy hosszú távon is fenntartható legyen ez a csapat, egy biztos bázisa legyünk a magyar baloldali és zöld építkezésnek!

JA.jpg

Megcsináltuk: az Orbán-rendszer megbukott. Eljött az a pillanat, amiért több mint másfél évtizedet dolgoztunk. De a küzdelmünknek itt nincs vége. A rendszerváltás nem ért véget a választás napján. Továbbra is küzdenünk kell az igazságos és méltányos rendszerváltásért. Bár a mandátumom lejárt, a Parlamenten kívülről tovább dolgozok azokért, akiket senki nem hallgat meg. Azért, hogy a baloldali, zöld, szociálliberális politikának legyenek alapjai ebben az országban.

👉️ Ez csak akkor lehetséges, ha elegen állnak mögöttem. Ezért keresek 1000 főt, aki kis összeggel, havi szinten tud ebben segíteni. Légy te is egy a szövetségeseim közt!

Cserébe bizosan ígérem, hogy továbbra is kiállok, a gyermekvédelem és a végrehajtás rendszerének megjavításáért, a dolgozókért, azokért akiket a hatalom cserben hagy, akiknek maguktól nincs hangjuk! Tovább dolgozok, hogy a baloldali, zöld, szociálliberális politikának legyenek alapjai ebben az országban.

Édesanyám egyedül nevelt fel, a gyermekvédelemben dolgozva. Innen indulva jutottam el odáig, hogy függetlenként 2021-ben az előválasztáson az ellenzéket, majd a 2022-es országgyűlési választáson a Fideszt is legyőztem, és képviselő lettem.

Képviselőként igazságtalan és törvénytelen kilakoltatásokat akadályoztam meg. Küzdök a végrehajtók által megnyomorított emberekért, a gyermekvédelemben magukra hagyott gyerekekért. És ebben sikereket is értem el, veletek együtt! Változtattunk a végrehajtási rendszeren, jut elég pénz a gyerekek ételére a gyermekvédelemben, győzelmeket értünk el a Diákváros és a Mini-Dubaj kapcsán a lakhatási válság felszámolásért! Ezt a munkát akarom folytatni, ehhez kérem a szövetséged!

Mert van még feladat! Ma Magyarországon kifosztják a magyar népet. Egy olyan rendszerrel küzdünk, amely fordított Robin Hoodként a dolgozóktól vesz el, és az elitnek adja. Ezért léptem vissza a Tisza javára is: hogy jobb életet teremtsünk a dolgozó embereknek, a kifosztottaknak, a gyerekeinknek.

Jámbor András

A tranzakciók a Stripe Stripe Payments Europe, Ltd. (C/O A&L Goodbody, Ifsc, North Wall Quay, Dublin) szolgáltatón keresztül történnek, amely adatkezelési tájékoztatója itt található.

Minden forint számít!

Havi rendszeres adomány (Ha elakadsz, írj a [email protected] címre!)

Ha elakadsz a beállítással, ebben a videóban megmutatjuk, vagy írj a [email protected] címre!