logo
Wesprzyj KOD

Wielkimi krokami zbliża się 4 czerwca! To już 35 rocznica częściowo wolnych wyborów, które zapoczątkowały w Polsce proces budowania państwa prawa i pokazały moc mobilizacji i aktywności obywatelskiej. Prowadzimy obecnie zbiórkę podpisów pod Obywatelską Inicjatywą Ustawodawczą - chcemy uczynić 4 czerwca dniem wolnym od pracy!

Dorzuć się do naszej zbiórki - wesprzyj nasze działania i pomóż nam działać skuteczniej!

Jesteśmy Komitet Obrony Demokracji - KOD został stworzony, by walczyć z łamaniem prawa przez rządzących w naszym kraju, by przypomnieć wszystkim obywatelom, że mieszkamy w państwie demokratycznym i że demokracji powinniśmy ze wszystkich sił bronić. Chcemy żyć w społeczeństwie neutralnym światopoglądowo, przeciwdziałać łamaniu zasad praworządności, nadużyciom władz, przekraczaniu przez nią swoich uprawnień oraz kompetencji.

Naszym celem jest propagowanie postaw sprzyjających rozwojowi demokratycznego państwa prawa. Chcemy upowszechniać i chronić wolności i prawa człowieka oraz swobody obywatelskie, działać na rzecz popularyzacji wiedzę o demokratycznym ustroju państwa prawa, a także budować społeczeństwo obywatelskie.

Pomóż nam dalej bronić demokracji! Wesprzyj nasze działania!

Działaj z nami - wesprzyj działania KOD!

Kwota wsparcia

PLN

Wybierz rodzaj płatności