Jako obywatele i obywatelki nie możemy przyzwolić na łamanie naszego najważniejszego aktu prawnego, którego uchwalenie świętujemy po dziś dzień, którego zasady kształtują funkcjonowanie naszej Ojczyzny, a poszanowanie tych zasad ma być “niewzruszoną podstawą Rzeczypospolitej Polskiej”.
Jako obywatele i obywatelki wnioskujemy do Zgromadzenia Narodowego o przyjęcie wniosku w sprawie postawienia przed Trybunałem Stanu Prezydenta Andrzeja Dudy.