Váš podpis pomáhá dát jasně najevo, že cestující v českých městech a obcích mají právo na bezpečnou dopravu bez strachu a obtěžování.
Konsent ve spolupráci s Magistrátem hlavního města Praha vytvořil kampaň proti obtěžování v MHD, která zasáhla více než 2 miliony lidí a zaznamenala ji pětina Česka.
Tato kampaň byla navíc vybrána jako jedna ze dvou nejlepších neziskových kampaní na světě v mezinárodní soutěži Global Alliance za PR a strategickou komunikaci za rok 2025.
Teď chceme, aby podobnou informační a preventivní kampaň zrealizovala i další česká města.
Podpořte naši práci a měňte s námi zažité pořádky!
Děkujeme!
Váš Konsent 🩵