Ustaw stały przelew lub przekaż jednorazową darowiznę na rzecz Miłości

Miłość Nie Wyklucza (MNW) – od ponad 15 lat pracujemy, aby pary tej samej płci mogły wreszcie godnie i bezpiecznie żyć w Polsce. W domu i szkole, w mediach i urzędach słyszymy, że nie możemy kochać i nigdy nie założymy rodziny. Chcemy żyć bez strachu o przyszłość.

Dlaczego stałe darowizny są dla nas tak ważne?

Jesteśmy organizacją LGBT+, co oznacza, że pracujemy dla dobra naszej społeczności. To właśnie przed społecznością – przed Wami – chcemy odpowiadać za wyniki naszej pracy.

Wpłaty od Was, osób LGBT+ oraz sojuszników, traktujemy jak kredyt i to nie tylko kredyt zaufania, ale też po prostu pożyczkę, czy inwestycję, którą oddajemy Wam naszą pracą.

Jako organizacja, której zadaniem jest pilnowanie, a więc często krytykowanie, polityków nie możemy i nie chcemy być zależni od pieniędzy przyznawanych przez taką czy inną władzę.

Nie chcemy też być uzależnieni od grantów i dotacji, które są niepewne, nieregularne i często nie mają związku z naszymi celami.

Po prostu nie chcemy zbaczać z kursu i angażować się w rzeczy, które nie pomogą w realizacji strategii, tylko po to, żeby dostać pieniądze.

Dorzuć się do działań Miłości!

Kwota

Rodzaj wsparcia

Podaj swoje imię

Podaj swoje nazwisko

Wpisz swój adres e-mail

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych przez Stowarzyszenie Miłość Nie Wyklucza na potrzeby tego działania i innych działań Stowarzyszenia na rzecz równości małżeńskiej w Polsce — zgodnie z polityką prywatności.