Dziękujemy, że jesteś z nami! Wspólnie walczymy o prawa człowieka i godne życie w Polsce.
Działamy przeciwko skrajnej prawicy, ale sami nie damy rady! Jesteśmy lewicowym stowarzyszeniem młodzieżowym, działającym na rzecz postępowej, sprawiedliwej społecznie i zielonej Polski dla wszystkich. Wesprzyj nas, abyśmy mogli nadal działać i walczyć w Twoim imieniu!
