Dziękujemy za podpisanie apelu! Wspólnie możemy doprowadzić do realnych zmian na rynku mieszkaniowym, który jest rajem dla deweloperów, a piekłem dla nas - młodych ludzi, chcących stabilności i możliwości rozwoju. Ceny mieszkań osiągnęły absurdalny poziom, a wynajem to koszmar.
Chcemy to zmienić, ale sami nie damy rady! Jesteśmy lewicowym stowarzyszeniem młodzieżowym, działającym na rzecz postępowej, sprawiedliwej społecznie i zielonej Polski dla wszystkich. Wesprzyj nas, abyśmy mogli nadal działać i walczyć w Twoim imieniu!
