Dziękujemy, że jesteś z nami! Wspólnie możemy doprowadzić do realnych zmian na rynku pracy, który zbyt często jest miejscem wyzysku młodego pokolenia. Wierzymy, że młodzi ludzie zasługują na godne wynagrodzenie za swoją pracę, a nie wykorzystywanie pod przykrywką „zdobywania doświadczenia”.
Chcemy to zmienić, ale sami nie damy rady! Jesteśmy lewicowym stowarzyszeniem młodzieżowym, działającym na rzecz postępowej, sprawiedliwej społecznie i zielonej Polski dla wszystkich. Wesprzyj nas, abyśmy mogli nadal działać i walczyć w Twoim imieniu!
