Dziękujemy za podpis!

Wykonaj kolejny krok do zmian

Wesprzyj organizację obozowiska protestowego pod Sejmem RP

Świat, który kochamy, rozpada się na naszych oczach. Z każdym miesiącem coraz szybciej. Ani miliarderzy ani politycy nas nie uratują – możemy liczyć tylko na siebie. Na bezprzemocowy opór zwykłych ludzi.

Dlatego 26 września rozpoczniemy okupację Sejmu. Organizujemy wielkie obozowisko pod Sejmem, które stanie społecznością oporu, zarzewiem ruchu, który zmieni ten kraj. Zmusimy polityków do wprowadzenia prawa realizującego postulaty Ostatniego Pokolenia. Ale to wszystko się nie uda bez Twojego wsparcia.

Osiągniemy ten cel, tylko dzięki wsparciu finansowemu. Przygotowania do okupacji Sejmu rozpisaliśmy na 2 etapy: mobilizacji i okupacji. By rozpocząć okupację potrzebujemy 200 osób. Od tego zaczynamy. Jeśli szybko nie zbierzemy 50 000zł to nie będziemy mogli ruszyć w pełni.

✔️ CEL 1: 10 000zł - Udało się!

Ruszyliśmy z wzmożonymi spotkaniami otwartymi i treningami bezprzemocowego oporu, bo bez ludzi się nie uda! To niezbędne działania, by do kampanii dołączyły nowe osoby i były gotowe na okupację. 

CEL 2: 50 000 zł Okupacja

Potrzebujemy zebrać środki na namioty, kuchnię polową, posiłki dla setek osób, nagłośnienie i wiele innych.

W nieludzkich czasach walka o lepszy świat jest naszym podstawowym obowiązkiem. 

Wesprzyj zbiórkę na organizację obozowiska protestowego pod Sejmem RP.

Chcesz przelać bezpośrednio na konto? Nie ma problemu: https://ostatniepokolenie.org/wspieram-bezposrednio/

Wesprzyj zbiórkę na organizację obozowiska protestowego pod Sejmem RP.

Kwota wsparcia

PLN

Wybierz rodzaj wsparcia