Świat, który kochamy, rozpada się na naszych oczach. Przekroczyliśmy próg 1,5 stopnia ocieplenia i dalej pędzimy w przepaść. Z każdym rokiem coraz szybciej. Ani Miliarderzy ani politycy nas nie uratują - możemy liczyć tylko na siebie. Na bezprzemocowy opór zwykłych ludzi.
Dlatego 26 września rozpoczniemy okupację Sejmu. Organizujemy wielkie obozowisko pod Sejmem, które stanie społecznością oporu, zarzewiem ruchu, który zmieni ten kraj. Zmusimy polityków do wprowadzenia prawa realizującego postulaty Ostatniego Pokolenia. Najwyższy czas, żeby zatrzymać budowę nowych autostrad i ekspresówek. Domagamy się, aby “Lex Ostatnie Pokolenie”, czyli ustawa o odbudowie polskiej kolei i transportu autobusowego oraz o tanim bilecie, trafiła do Sejmu. Ale to wszystko się nie uda bez Twojego wsparcia
Zbieramy na:
- zakup namiotów
- kuchnie polową i posiłki dla setek osób
- sprzęt survivalowy (śpiwory, maty)
- nagłośnienie i scenę
- banery, plakaty, ulotki
- bilety pociągowe dla osób z całego kraju
- apteczki, sprzęt medyczny i ratunkowy
W nieludzkich czasach walka o lepszy świat jest naszym podstawowym obowiązkiem. Wesprzyj okupację sejmu. Kup namiot.