Sukces nie może się zmarnować

Spotkanie z Trzaskowskim już za chwilę!

Pierwszy sukces za nami ✊. Trzaskowski, który za poprzedniej władzy chętnie spotykał się z różnymi grupami interesu nas unikał jak ognia. Ale nasza presja działa.

Spotkanie wygraliśmy presją

Jeszcze w kwietniu rzeczniczka Ratusza Warszawy mówiła: “Żadnego spotkania nie będzie".  A jednak – pokojowe zakłócenia okazały się skuteczne.

To pierwszy krok na naszej drodze. Ten sukces nie może pójść na marne. By wywalczyć co konieczne na spotkaniu, potrzebujemy stałego wsparcia jak nigdy dotąd. Dołącz do społeczności i zacznij wspierać kampanię cykliczną wpłatą.

________________________

Kto jak nie my?

Brak transportu lokalnego to nie przykra rzeczywistość. To świadomy wybór gdzie idą pieniądze, a gdzie nie. Kolejne rządy wybierały drogi ekspresowe kosztem pogarszania systemu transportu publicznego. Co gorsza doprowadziły nas na skaj katastrofy klimatycznej. I udają, że problemu nie ma.

Nikt nie traktuje sytuacji jakby była prawdziwa. W debatach prezydenckich nawet nie padło jedno pytanie o największe zagrożenie dla naszego życia - zapaść klimatu. Nikt nie traktuje sytuacji poważnie. My jesteśmy inni.

Jesteśmy największą, najsprawniejszą i najbardziej zorganizowaną kampanią klimatyczną w Polsce i wiemy, jak i kiedy wywołać presję polityczną. Jesteśmy społecznością, która rośnie w siłę i wywiera nacisk nieustannie.

Mamy unikalny moment: Rafał Trzaskowski może być naszą drogą do realizacji postulatów - jeśli tylko wywrzemy wystarczającą presję. W końcu głosy kilkunastu milionów mieszkańców Polski powiatowej, którzy są wykluczeni transportowo chyba coś znaczą? Kampania wyborcza się zaraz kończy - teraz mamy szansę wywrzeć nacisk.

Rok od pierwszych akcji wracamy na stołeczne mosty. W tym czasie przeprowadziliśmy ponad 60 spotkań otwartych, działamy w 8 miastach, wspieramy finansowo coraz więcej osób. Osiągnęliśmy nasz cel - 159 osób zadeklarowało udział w majowych blokadach. Teraz stawiamy kolejny krok: zbieramy 50 tysięcy złotych, które pozwoli nam rozhulać działania na innym poziomie. Tu i teraz potrzebujemy pieniędzy na akcję, mobilizację i walkę wobec zapaści klimatu. Wesprzyj nas.

_______________________

Płatność BLIKiem możliwa jest tylko przy wpłatach jednorazowych, jednak to wpłaty cykliczne umożliwiają nam najbardziej odporne i stabilne działanie

Chcesz przelać bezpośrednio na konto? Nie ma problemu!

https://ostatniepokolenie.org/wspieram-bezposrednio/

Wybierz jak chcesz się włączyć w działanie.

Co wybierasz?

PLN

Wybierz rodzaj wsparcia