A kormány szintet lépett: az összes bevételi forrását el akarják lehetetleníteni a magyar civil szervezeteknek, a független sajtónak – a Partizánnak is!
Folyamatos megfigyelésnek, ellenőrzéseknek, példátlan bírságoknak tennék ki azokat a szervezeteket, amelyek szerintük veszélyeztetik "az ország szuverenitását".
Sokszor hittük már azt, hogy nem süllyedhetünk mélyebbre, most mégis azt kell mondanunk: Most van igazán szükség arra, hogy összefogjuk és megmentsük a Partizánt! Mert itt most ez a tét. Támogasd a Partizánt!