logo
El akarják lehetetleníteni a Partizánt.

A kormány szintet lépett: az összes bevételi forrását el akarják lehetetleníteni a magyar civil szervezeteknek, a független sajtónak – a Partizánnak is!

Folyamatos megfigyelésnek, ellenőrzéseknek, példátlan bírságoknak tennék ki azokat a szervezeteket, amelyek szerintük veszélyeztetik "az ország szuverenitását".

Sokszor hittük már azt, hogy nem süllyedhetünk mélyebbre, most mégis azt kell mondanunk: Most van igazán szükség arra, hogy összefogjuk és megmentsük a Partizánt! Mert itt most ez a tét. Támogasd a Partizánt!

Nem lehet vége a Partizánnak. Támogasd a munkánkat!

  1. Támogatás

  2. Részletek

  3. Fizetés

Összeg

Ft

Fizetés folyamatban...