logo
El akarják lehetetleníteni a Partizánt.

A kormány szintet lépett: az összes bevételi forrását el akarják venni a magyar civil szervezeteknek, a független sajtónak – a Partizánnak is!

Folyamatos megfigyelésnek, ellenőrzéseknek, példátlan bírságoknak tennék ki azokat a szervezeteket, amelyek szerintük veszélyeztetik "az ország szuverenitását".

Most van igazán szükség arra, hogy összefogjuk: a fennmaradásunk a tét.

Segíts megvédeni szuverenitásunkat a kormánnyal szemben!

  1. Támogatás

  2. Részletek

  3. Fizetés

Összeg

Ft

Fizetés folyamatban...