A kormány szintet lépett: az összes bevételi forrását el akarják venni a magyar civil szervezeteknek, a független sajtónak – a Partizánnak is!
Folyamatos megfigyelésnek, ellenőrzéseknek, példátlan bírságoknak tennék ki azokat a szervezeteket, amelyek szerintük veszélyeztetik "az ország szuverenitását".
Most van igazán szükség arra, hogy összefogjuk: a fennmaradásunk a tét.